Engineering - Logistics - Services

BIBUS nabízí širokou řadu pneumatických výrobků s technickým řešením vhodným pro aplikace ve všech oblastech trhu. Nabízíme pohodlný výběr moderních komponent a kompletních systémů z jednoho zdroje. Od polotovarů až po automobilový průmysl, od lékařských přístrojů až po ropný průmysl, naše výrobky jsou navrhovány tak, aby splnily všechny Vaše požadavky.

BIBUS nabízí kompletní řadu pohybových technologických komponent včetně ovládacích jednotek, motorů, senzorů, spojek, brzd, ozubených převodů a lineárních aktuátorů. Náš sortiment je dále doplněn průmyslovými plynovými pružinami, spínacími technologiemi a bezpečnostními technickými a hliníkovými profilovými systémy. Tak BIBUS zajišťuje pohodlný výběr z jednoho zdroje.

Hydraulika BIBUS nabízí širokou řadu hydraulických a elektrohydraulických výrobků pro technická řešení vhodná také pro aplikace v mobilním i průmyslovém sektoru. Naše místní přidružené společnosti v rámci celé Evropy Vám zaručí nejlepší technické odborné znalosti a nejrychlejší dodávky. Nabízíme pohodlný výběr moderních komponent a kompletních systémů z jednoho zdroje.

V oblasti technologií pro životní prostředí nabízíme na trh rozsáhlý sortiment kompresorů, membránových dmýchadel, vývěv s bočními kanály, vzduchových difuzérů, ponorných čerpadel a dvojitých membránových čerpadel. Takto BIBUS nabízí pohodlný nákup instalačních zařízení z jednoho zdroje, která jsou navržená tak, aby vyhovovala Vašim systémům na zpracování odpadních vod.

BIBUS nabízí systémy pro rychlou výrobu prototypů. Použití bezkontaktních 3D skenerů umožňuje získat CAD data již existujících dílů (Reverse Engineering). Sortiment výrobků 3D technologií firmy BIBUS doplňuje software pro zpracování naskenovaných dat, případně pro jejich porovnání s CAD daty.

Nový produktový katalog

 
   

Produkt měsíce

Lineární vedení s kruhovými tyčemi

<