BIBUS s.r.o.

Videnska 125
639 27 BRNO
CZECH REPUBLIC

Tel. +420 5 47 125 300
Fax +420 5 47 125 310

E-mail bibus@bibus.cz
www.bibus.cz

Prodejní technik v oblasti technických komponent

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky v oboru strojírenství
  • zpracování technických řešení dle požadavků zákazníků
  • kompletní zabezpečení celkového obchodního případu
  • objednávání výrobků v zahraničí
  • plnění stanovených prodejních cílů
  • kvalifikovaná prezentace prodávaného sortimentu

Požadujeme

  • znalosti na úrovni SŠ/Bc technického směru - strojní nebo elektro
  • obchodní dovednosti
  • schopnost dotáhnout projekt do úspěšného konce
  • reference

Podmínkou

  • velmi dobrá znalost AJ
  • dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • práci pro renomovanou stabilní společnost
  • kolektiv schopných a slušných lidí
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • nástup dle dohody

Naše přání

  • charakterní a produktivní člověk
  • sympatické vystupování
  • smysl pro systém a pořádek

    Informace

    • vaše CV a motivační dopis (asi 10 řádků)
    • inzerát je určen pro zájemce o zaměstnání, nikoliv pro zprostředkovatele

    Místo pracoviště: Brno

    Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

    Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

    Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

    Požadované vzdělání: středoškolské/ vysokoškolské - strojní nebo elektro

    Požadované jazyky: Angličtina (pokročilá)

    Svůj životopis zasílejte prosím na personalni@bibus.cz

    Poznámka: inzerát je určen pro zájemce o zaměstnání, nikoliv pro zprostředkovatel

    Vídeňská 125
    619 00 BRNO

    Tel. +420 547 125 300
    Fax +420 547 125 310