Novinka - lanové izolátory od společnosti ACE

Izolace nárazů, tlumení hluku a izolace vibrací jsou v našem každodenním životě stále důležitější. Lanové izolátory jsou ideální pro ložiska odolná proti otřesům a vibracím. Splňují také požadavky vojenských předpokladů, jako jsou specifikace MIL. Díky velké rozmanitosti možného provedení lanových izolátorů mohou izolovat od vibrací širokou škálu různých zátěží. Rodiny WR, WRS a CR jsou vhodné pro hmotnosti od několika gramů až po několik tun a jsou absolutně bezúdržbové.

Lanové izolátory lze obzvláště dobře použít v oblastech, kde nelze použít jiné izolátory vibrací kvůli extrémním podmínkám, jako je teplo nebo chlad, kyseliny, mořská voda, UV záření atd. Lanové izolátory nabízejí obzvláště velký využitelný zdvih pružin, nízké vlastní frekvence, nízký přenos rezonance a rychlý pokles amplitudy v případě otřesů. Navíc se u nich po dynamickém přetížení neprojevují žádné známky únavy.

Přehled produktů ACE

Kontakt

BIBUS s.r.o.

Vídeňská 125, 619 00 Brno, Česká republika
Telefon: 547 125 300
Fax: 547 125 310

Email: bibus@bibus.cz

Web: https://www.bibus.cz/

 

 

Kontakt

Manažer produktu

Emil Černý
Tel. +420-547 125 327
cerny@bibus.cz

Prodejní technik

Pavel Cejnek
Tel. +420-547 125 316
cejnek@bibus.cz

Přihlášení k odběru

Pro získání informací o nejnovějších trendech a vývoji v oblasti mechatroniky, pneumatiky, hydrauliky a environmentální techniky, můžete snadno odebírat náš newsletter, který vám bude periodicky zasílán na vámi poskytnutou mailovou adresu.

Chcete-li se dozvědět více, stačí jednoduše vyplnit kontaktní formulář a začít přijímat náš newsletter.