Sequetrol compact pro všechny tipy aktivačních ČOV

S novým Sequetrol Starter Bibus nabízí jednoduchý, kompaktní a cenově výhodný přístroj pro téměř všechny typy aktivačních domovních čistíren odpadních vod.

BonBloc série je na trhu dobře známa, pro jeho unikátní technologii - místo magnetických ventilů používá BonBloc tiché a úsporné krokové motory.

Sequetrol série používá stejnou technologii jako BonBloc, ale bez krokových motorů. Umožňuje zákazníkům možnost připojit Sequetrol zařízení buď k původnímu standardnímu ventilovému bloku nebo instalovat blok s krokovými motory od firmy Bibus, který je k dispozici bez řídící jednotky.

S novým Starter Sequetrol Bibus nyní rozšiřuje sérii o jednoduchou a cenově přístupnou řídicí jednotku, která nabízí uživateli mnoho funkcí za přiměřené náklady. Standardní funkcí je trvalá kontrola čistírny odpadních vod, alarmy pro různé problémy, jako jsou poruchy a výpadky proudu, ovládání běžících procesů, řídí normální a úsporný provoz, umožní nastavit režim dovolené apod.. Umožňuje ovládání externích zařízení - např. ponorná čerpadla nebo magnetické ventily, zpracovává příchozí signály z připojených součástí, jako jsou plovákový spínač nebo čidlo teploty.

Sequetrol Starter (SQS) – specifikace produktu

výstupyvstupy
2x 230V relé:
  • 1. integrovaná zásuvka pro 230V (pro dmychadlo)
  • 2. šroubovací kontakty na liště (pro magnetický ventil nebo ponorné čerpadlo)
  • přívodní kabel 230V (0.75m kabel ukončen zástrčkou)
  • šroubovací kontakty na liště pro plovák nebo čidlo teploty – digitální vstup
  • uživatelské rozhraní:
  • 4x tlačítka (plus; mínus; OK; dovolená) – dotekové klávesy
  • 1x displej, LCD, 2x16 znaků

Kontakt

Manažer produktu

Jan Fux
Tel. +420-547 125 321
fux@bibus.cz

Prodejní technik

Miloš Bojko
Tel. +420-547 125 319
bojko@bibus.cz