Kuličkové šrouby - palcová řada

Výhody výrobků Thomson

Kuličkové šrouby nejsou všechny stejné. Rozdíly v konstrukci, kvalitě, materiálu, výrobě i podpoře použití patří mezi faktory, které ovlivňují výkonnost a prodlužují životnost Vašich kuličkových šroubů. Proto je důležitý velmi pečlivý výběr kuličkových šroubů i jejich dodavatelů.

Návrh: Optimální řešení pro potřeby Vaší aplikace

Technický tým společnosti Thomson pečlivě vyhodnotil sortiment kuličkových šroubů vyráběných BSA, Warner Linear a Thomson Industries a integroval je do vyčerpávající nabídky výrobků. Tato nová řada kuličkových šroubů pokrývá úplný rozsah průmyslových standardních konfigurací průměrů, stoupání závitů a kuličkových matic v provedení s předběžným zatížením i bez něho. Poskytují spolehlivou přesnost a opakovatelnost za hospodárnou cenu.

Kvalita: Spolehlivost a trvalá výkonnost

Společnost Thomson je hrdá, že trvale dodává vysoce kvalitní kuličkové šrouby. Jejich použití v kritických letových podmínkách v leteckém a vojenském průmyslu nás přímo nutí k tomu, abychom zajistili nejvyšší úroveň kvality u všech výrobků s kuličkovými šrouby. Plně vybavené technické laboratoře Thomson provádějí kvalifikační zkoušky mechanických vlastností, vlivů na životní prostředí i konstrukční integrity. Váš kuličkový šroub je kontrolován na každém stupni zpracování kvůli zajištění prvotřídní jakosti a výkonnosti. Výsledkem je, že kuličkové šrouby Thomson pracují tak, jak očekáváte - bez překvapení a bez problémů.

Materiály: Ty nejlepší zakázkové i standardní nabídky

Materiály používané pro výrobu kuličkových šroubů jsou rozhodující pro jejich výkonnost. Firemní metalurgové kontrolují a ověřují, zda použité materiály vykazují nejvyšší kvalitu. Mohou také zvolit a doporučit materiály nejlépe vhodné pro Vaši konkrétní aplikaci. Společnost Thomson má zkušenosti s celou řadou standardních i nestandardních materiálů.

Výroba: Zajišťuje stálou kvalitu i dodací lhůty

Thomson má nejmodernější a nejúplnější zařízení na výrobu kuličkových šroubů v tomto průmyslovém odvětví. Firemní výrobní možnosti zahrnují naše patentované procesy tepelného zpracování a pokovování. Specializovaná výroba používající nejmodernější dostupné vybavení vyrábí kuličkové šrouby, které stanovují normy pro výkonnost, přesnost a životnost.

Podpora aplikací: Je Vám k dispozici více než 70 let zkušeností

Pracovat s výrobky Thomson, to je jako mít svůj vlastní kolektiv návrhářů kuličkových šroubů schopných pojmenovat problémy aplikací a doporučit řešení. Prodejní a aplikační technický personál Thomson má vyšší kvalifikaci v oboru kuličkových šroubů než jakákoliv jiná skupina v tomto průmyslu.  Mají kvalifikaci pro vyhodnocování Vašich požadavků a navrhování sestav, které uspokojí Vaše potřeby.

Kontakt

Manažer produktu

Jaroslav Salajka
Tel. +420-547 125 304
Mob. +420-737 815 422
salajka@bibus.cz

Prodejní technik

Lukáš Kokrhel
Tel. +420-547 125 325
Mob. +420-733 532 606
kokrhel@bibus.cz

Náhledy 3D modelů

Selektor lineárních jednotek