Vodicí šrouby

Nabízejí hladké, přesné a levné nastavení polohy, které je tím pravým řešením pro Vaši aplikaci.

Přesné vodicí šrouby Thomson BSA jsou vynikajícím řešením pro Vaše požadavky na lineární pohyb. Společnost Thomson BSA navrhuje a vyrábí sestavy vodicích šroubů nejvyšší průmyslové kvality již více než 25 let. Naše válcovací stroje umožňují přesné nastavení polohy na 0.003 in/ft a náš proces nanášení vrstvy PTFE umožňuje výrobu sestav, které mají menší ztrátový krouticí moment a delší životnost.

Thomson BSA dodává široký sortiment standardních plastových maticových sestav Supernut® ve verzi anti-backlash nebo standardní. Všechny standardní plastové maticové sestavy používají vnitřní mazání Acetalem – které zajišťuje vynikající kluznost a odolnost proti opotřebení, a to s přídavným mazáním i bez něho. Po zavedení nových unikátních verzí s nulovou vůlí, dodává Thomson BSA sestavy s vysokou axiální tuhostí, nulovou vůlí a absolutně minimálním ztrátovým krouticím momentem, které snižují požadavky na motor. Tyto komponenty umožňují výrobu výrobků, které stojí méně, mají lepší funkci a životnost. Obě verze se automaticky nastavují dle opotřebení pro zajištění nulové vůle po celou životnost matice.

Pro vyšší zatížení jsou k dostání standardní bronzové matice. Thomson BSA používá ložiskový bronz SAE 660, který umožňuje vysoké zatížení. Také nabízíme opracování podle Vašich specifikací nebo můžete dodat uložení ložisek nebo motoru.

Kontakt

Manažer produktu

Jaroslav Salajka
Tel. +420-547 125 304
salajka@bibus.cz

Prodejní technik

Lukáš Kokrhel
Tel. +420-547 125 325
kokrhel@bibus.cz

Náhledy 3D modelů

Selektor lineárních jednotek