Jeřáby Movomech

Jeřáby Mechcrane

Jeřáby s velkým potenciálem

Mechcrane zahrnuje rozsáhlou řadu flexibilních jeřábů pro montáž na sloup nebo stěnu. Jeřáby lze vybavit širokou řadou zvedacích zařízení. Nosnosti do 250 kg a standardní provozní rozsahy do 5 metrů umožňují přizpůsobení jeřábů téměř všem požadavkům a prostředím.

Základem konstrukce ramen jeřábu jsou kolejnicové profily z programu kolejnicového systému Mechrail. Tímto způsobem vzniká široká řada standardního příslušenství, přičemž tvar profilů umožňuje montáž různého doplňkového vybavení. Profily jsou samozřejmě anodizované a bezúdržbové.

Modelová řada Mechcrane zahrnuje také řadu kloubových jeřábů v různých velikostech. Některé verze zahrnují integrovaný řetězový zvedák. Zvedák je namontován na zadním konci vnějšího ramene, což minimalizuje úsilí při otáčení a usnadňuje manipulaci v celé pracovní oblasti včetně oblasti blízko sloupu.

Jeřáby EasyCrane

Jeřáb Easycrane je universální kloubový sloupový jeřáb s integrovaným vakuovým manipulátorem pro rychlou a snadnou manipulaci. Toto zvedací zařízení je intuitivně ovladatelné a uživatelsky přívětivé. Umožňuje manipulaci s břemeny různých velikostí, tvarů i hmotnosti.

Flexibilní kloubový sloupový jeřáb s integrovaným vakuovým manipulátorem

Jeřáb Easycrane™ je kompletní samostatné zvedací zařízení pro rychlé a snadné zvedání. Díky velkorysému rozsahu a nastavitelné výšce sloupu jej lze přizpůsobit většině pracovních stanic. Použití mobilní základny a obyčejného ručního paletového vozíku umožní snadný přesun jeřábu Easycrane mezi jednotlivými pracovními stanicemi.

Jeřáb Easycrane nabízí mnoho výhod
  • rychlé a jednoduché zdvihání břemen do 45 kg
  • při využití mobilní základny není potřeba instalace
  • břemena mohou být uchopována vodorovně a svisle a je možno s nimi volně otáčet
  • velký výběr různých druhů přísavek a vakuových manipulačních prvků
  • rychlé zapojení pro snadnou výměnu přísavek či nástrojů

Typicky se využívá pro zdvihání kartonových krabic, pytlů, panelů, sudů, nábytku atd.

Jeřáby Pro Crane

Spojením plynulosti zdvihu pneumatického balancéru Mechline Pro a všestrannosti kloubového sloupového jeřábu jsme vytvořili jeřáb Mechline Pro Crane – flexibilní zvedací zařízení pro různá průmyslová odvětví.

Univerzální sloupový jeřáb s kloubovým ramenem 

Díky dosahu až 4 metry a nastavitelné výšce sloupu lze jeřáb Mechline Pro Crane™ přizpůsobit každému pracovišti. Použití mobilní základny a obyčejného ručního paletového vozíku umožní snadný přesun jeřábu Mechline Pro Crane mezi jednotlivými pracovními stanicemi.

Přívod vzduchu je integrovaný do ramene jeřábu a umožňuje přivádění tlakového vzduchu k pneumaticky ovládanému upínacímu přípravku. Jeřáb je pozinkovaný, bezúdržbový a stejně jako u původního pneumatického balancéru Mechline Pro nabízíme různé pneumatické konfigurace.

Kontakt

Manažer produktu

Martin Báča
Tel. +420-547 125 320 
baca@bibus.cz