Zdvihací systém AirHandle

Díky unikátnímu patentovanému držadlu a elektrickému řídícímu systému společnost Airhandle vyvinula jedno z nejnadanějších a nejbezpečnějších zdvihacích zařízení na trhu.

AirHandle je zdvihací systém poháněný stlačeným vzduchem pro maximální zatížení do 80 kg, který si zakládá zejména na funkčnosti a bezpečnosti. Na základě těchto podmínek je práce se zařízením snadná a rychlá, kdy se zařízení dobře přizpůsobuje pohybu ruky obsluhy.
Obsluha tak má plnou kontrolu nad všemi manipulačními pohyby při práci. Typ uchopení, uchopovač je vždy uzpůsoben potřebám pro manipulaci s konkrétním zbožím a na základě požadavků zákazníka. 

Výhody manipulátoru
  • Manipulační jeřáb s kloubovým ramenem o délce 3 m, který se dokáže otáčet bez omezení o 360 °. Maximální možná manipulační plocha je o průměru Ø 6 m.
  • Tlak vzduchu patentovaného systému AirHandle zaručuje jak rychlou reakci, tak i hladkou a přesnou. Obě jsou k dispozici v případě potřeby. Zdvih se řídí všemi pohyby rukou obsluhy, od pevného držadla až po jednoduchý dotek. 
  • Pokud není rukojeť držena, systém zvedání automaticky a bez problémů upravuje váhu a hmotnost pro manipulaci se zbožím. Pak můžete držet manipulované zboží sami a pohybovat nahoru a dolů zcela bez problémů. Pro lepší přesnost může být lepší manipulovat se zbožím oběma rukama než jednou, což manipulátor umožňuje.
  • AirHandle nabízí standardizované montážní konzoly pro snadné přepínání mezi různými nástroji a usnadňuje tak připojení různých úchopů a nástrojů k rukojeti. Všechny modely jsou vybaveny bezpečnostními pásy a s elektrickým řídícím systémem bezpečnostní funkce zabraňují uvolnění chapadel při zvedání zboží ve vzduchu.
  • Modely AHR lze snadno namontovat do existujících nadzemních jeřábů nebo železničních systémů.
Typy manipulátorů AirHandle
Model AHC-80Model AHR-60Model AHR-40
Max nosnost: 80kg Max nosnost: 60 kg Max nosnost: 40 kg
Zdvih: 2000 mm Zdvih: 1600 mm Zdvih: 1900 mm
Rameno: 3000 mm Provedení: kolejnicový systém Provedení: kolejnicový systém
Pracovní plocha: 360° Pracovní tlak: 6 bar Pracovní tlak: 6 bar
Pracovní tlak: 6 bar Napájení: 1 fáze 110-230 VAC Napájení: 1 fáze 110-230 VAC
Napájení: 1 fáze 110-230 VAC Hmotnost: 25 kg Hmotnost: 25 kg

Rozměry manipulátorů

pro zvětšení klikněte prosím na příslušný obrázek...
Kontakt

Manažer produktu

Martin Báča
Tel. +420-547 125 320 
baca@bibus.cz