Nové malé otočné stoly s rozsahem průměru desky stolu od 80 do 2000 mm

NC řízené děličky a otočné stoly s hydraulickým zpevňováním

Dělička TANiH-Evolution spojuje tradiční hodnoty přesnosti a vysokou jakost s inovativním vývojem. Děličky této typové řady lze používat jako vodorovné a svislé děličky jako plnohodnotnou 4. osu.

Pohon je zajištěn přes šnekovou převodovku s bronzovým šnekovým kolem a kaleným šnekovým hřídelem. Zpevnění otočné osy stolu je zajištěno hydraulicky a je vhodné pro všechny druhy obrábění. Standardní osové výšky od 80 – 320 mm.

 • Kompaktní vícevřetenová dělička TANiHEvolution 
  s horizontální osou. Individuální rozteč vřeten podle požadavku zákazníka. V nabídce jsou provedení až se 6 vřeteny. Osové výšky od 80 – 320 mm.
 • Dvouosá dělička TANiH-2S Evolution 
  se dvěma plnohodnotnými osami NC se vyznačuje velmi kompaktní a moderní konstrukcí. Upínání WALTER TRIPLEX a přímé měřicí systémy v obou osách, dodávané jako volitelné příslušenství pro maximální přesnost polohování, zajišťuje přesnost a efektivitu ve Vaší výrobě. Ve spojení se třemi osami stroje nebo obráběcího centra lze pomocí tohoto přístroje realizovat plnohodnotné obrábění v 5 osách.
 • Dvouosá dělička s NC řízením TANiH2-S evolution-XS 
  Volně uložená otočná osa bez opěrného ložiska pro středně těžké obrábění umožňuje volný přístup ze 4 stran. Plnohodnotná 4. / 5. osa. Přímé měřicí systémy obou os dodávané jako volitelné příslušenství zajišťuje maximální přesnost polohování a přesnost ve Vaší výrobě.
 • Použití děliček řady TAD s přímým pohonem (torzní motory) umožňuje nové metody obrábění s vysokými otáčkami a dynamickými pohyby.
  Měřicí systém je spojen přímo s vřetenem přístroje, a proto pracuje bez jakékoliv reverzní vůle. Přístroje této produktové řady se dodávají jak v přídavném, tak i vestavném provedení.
 • RTN NC řízené otočné stoly 
  dimenzované pro obrábění s horizontálním upínacím stolem bez vertikálního posuvu, určené pro NC řízené obráběcí stroje a centra. Průměr desky stolu od Ø 250 mm do Ø 2 000 mm.

 

NC řízené děličky s pneumatickým zpevňováním

 • NC řízená dělička TANiP 
  s horizontální a nebo vertikální osou. Modulární konstrukce umožňuje použití při lehkém vrtání/frézování, broušení, gravírování, vypalování laserem a elektroerozivním obrábění (EDM). Tato varianta vybavená pneumatickým zpevňováním otočné osy zajišťuje dostatečnou upínací sílu při lehkém obrábění. Osové výšky od 80 – 160 mm.
 • Ručně naklápěná NC řízená dělička TANiP-S,
  umožňuje plynulé naklápění celé děličky z horizontální polohy do vertikální. Volitelná přídavná převodovka usnadňuje obsluze naklápění přístroje. Přesnou polohu lze odečíst na noniu. Volitelně lze naklápění odečítat z digitálního indikátoru.
 • Koník výrobní řady RSe 
  byl přizpůsoben požadavkům moderní výroby. Speciální zřetel je kladen zejména na funkčnost a použití v moderních obráběcích centrech. Díky tomu lze koníky standardně používat na levé nebo pravé straně stroje. Dostupné jsou také v provedení s pneumatickým nebo hydraulickým ovládáním. Standardní výšky hrotů od 80 do 320 mm.
 • Kompaktní vícevřetenová dělička TANiP
  s horizontální osou. Varianta s pneumatickým zpevňováním zajišťuje vysokou upínací sílu. V nabídce jsou provedení až se 6 vřeteny. Osové výšky 80 – 160 mm.
 • Děličky výrobní řady VTW 
  jsou ručně ovládané přístroje se stabilní konstrukcí pro rychlé a snadné ruční dělení. Pomocí vestavěného dělicího kotouče lze snadno a rychle nastavit požadovanou polohu dělení. Standardní dělicí kotouč s 24 polohami umožňuje 15° dělení. Na objednávku lze dodat speciální dělicí kotouče.
 • Ovládání děličky řídicí jednotkou NC výrobní řady CDS/CPS 
  je alternativou pro integrování děličky do řídicí jednotky stroje. Tato řídicí jednotka umožňuje ovládat každý přístroj jako samostatnou polohovací jednotku (otočný upínač).
Související produkty

Kontakt

Manažer produktu

Radek Adam
Tel. +420-547 125 322
adam@bibus.cz

Prodejní technik

Michal Charvát
Tel. +420-547 125 315
mcharvat@bibus.cz