Ovládací prvky a senzory pro jeřáby a kompaktní zvedací zařízení

Koncové vačkové vřetenové spínače s převodovkou od předního výrobce na trhu

Přesně vyrobené, předkonfigurované, pro rychlou instalaci

Společnost Stromag vyrábí koncové vačkové  vřetenové spínače  s převodovkou již více než padesát let. Díky široké škále převodových systémů, spínacích kontaktů a krytů z kovu nebo polykarbonátu můžeme nabídnout řešení pro každou aplikaci.   
Lze integrovat všechny analogové a digitální systémy snímačů. Naše koncové spínače s vačkami a převodovkou spolehlivě spínají sekvence pohybů a polohují je nebo omezují pomocí nezávisle a přesně nastavitelných vačkových disků.   

Ať už se jedná o jednoduché řetězové kladkostroje, kompaktní kladkostroje, otevřené navijáky nebo mobilní a jiné typy jeřábů, společnost Stromag nabízí zákazníkům řešení optimálně nakonfigurovaná pro každou aplikaci. Moderní konstrukce představují širokou škálu standardizovaných řešení pro spolehlivé zastavení.

Zajištění břemen, ochrana budov a strojů

Řízení a snímače pro jeřáby a kompaktní zvedání

Jako opatření k ochraně zařízení a strojů musí být kompaktní zdvihací zařízení  omezena v horním a dolním vypínacím bodě. Koncové spínače s vačkovým převodem od společnosti Stromag jsou pro toto spolehlivé vypnutí ideálně připevněny přímo na buben.  

Při integraci s volitelnými inteligentními technologiemi snímačů mohou tyto koncové spínače s převodovkou snadno určovat absolutní polohy s vysokou přesností.  

Tyto hodnoty lze převést na spolehlivé doplňkové údaje, jako je např. smysl otáčení a překročení rychlosti. Data lze přenášet do řídicí jednotky výrobce prostřednictvím rozhraní zákaznické sběrnice.  

Pokud jsou tyto stavové parametry a příslušná preventivní opatření integrovány do systému sledování stavu, má provozovatel zařízení výhodu z optimalizované kontroly nákladů.

Manažer produktu

Karel Pleva
Tel. +420-547 125 329
pleva@bibus.cz

Prodejní technik

Pavel Cejnek
Tel. +420-547 125 316
cejnek@bibus.cz