Hydraulické ventily: Klíčové prvky pro průmyslové aplikace

Nejen v těžkých a náročných průmyslových aplikacích ale i tam, kde je důraz na efektivitu a spolehlivost při přenosu výkonu, představují hydraulické ventily důležitý prvek.

K čemu slouží?

Hydraulické ventily regulují průtok a tlak kapaliny v hydraulických systémech. Jsou nezbytné v široké škále aplikací, od stavebních a zemědělských strojů až po průmyslovou automatizaci.

Typy nabízených hydraulických ventilů

Naše společnost nabízí prvotřídní hydraulické ventily od společností SUN Hydraulics, Tokyo Keiki a Argo Hytos. Tyto renomované značky zaručují kvalitu, spolehlivost a výkonnost.

Nabízíme řešení pro všechny typy aplikací, jak ventily „cartridge“, tedy vestavné patrony s kostkami, tak i ventily s rozhraním CETOP. Dle požadavku umíme navrhnout zákaznicky řešený hydraulický blok který splňuje potřebné funkce.

Inovativní technologie

Námi zastupovaní výrobci patří ke špičce ve svých oborech a neustále jdou dopředu. Zdokonalování klasických funkcí ventilů ale i stále přesnější proporcionální řízení je nepostradatelné pro nasazení v moderních strojích.

Jak vám můžeme pomoci?

S dodávanými hydraulickými ventily získáte nejen spolehlivost a vysokou efektivitu s dlouhou životností ale i odborné technické poradenství a podporu při implementaci do vašeho zařízení. Nekupujete si pouze produkt ale i dlouhou dobu budované know-how skupiny Bibus.

 

Pokud hledáte komponenty, které vám pomohou zefektivnit vaši výrobu, naše hydraulické ventily jsou tou správnou volbou. Nabízíme širokou škálu produktů, které splní všechny vaše požadavky a překonají vaše očekávání.

Kontakt

Manažer produktu

Josef Poul
Tel. +420-547 125 326
poul@bibus.cz

Manažer produktu

Libor Štourač
Tel. +420-547 125 323
stourac@bibus.cz

Manažer produktu

Radim Poledník
Tel. +420-547 125 328
polednik@bibus.cz