Veřejná doprava

Autobusy a autokary jsou jedním z nejpružnějších veřejných dopravních prostředků a představují trh s téměř neomezeným potenciálem pro použití výrobků v oblasti kontroly provozu nebo komfortu obsluhy.

V nabídce máme širokou škálu produktů, které mají uplatnění ve veřejné dopravě, zejména pro výrobce autobusů a autokarů. 

Naše výrobky nacházejí uplatnění hlavně v oblasti pneumatických systémů otvírání/zavírání dveří, pérování sedadel a blokování dveří a taktéž klimatizačních a ventilačních systémů (elektroventily) a brzdových systémů (certifikované rychlospojky) či kapacitních tlačítek.

Produkty firmy Bansbach easylift, jako jsou plynové pružiny či hydraulické brzdy, se používají v interiéru i jako součást karoserie vozidel a zvyšují uživatelský komfort při manipulaci se stoly, schránkami nebo sedadly.

K dalším dodavatelům, zajišťujícím řešení pro obor veřejné dopravy, patří firma ACE. Výrobky této značky, jako jsou rotační brzdy nebo regulátory pohybu, se rovněž používají v interiéru i exteriéru vozidel a v místech technické obsluhy vozového parku, bez ohledu na použitý pohon. Kromě toho hydraulické a elastomerové tlumiče umožňují zajistit bezpečnost při zastavení vozidel v místech technické obsluhy.