Nové dimenze průmyslové automatizace: produkty AIREKANové dimenze průmyslové automatizace: Představujeme produkty AIREKA

Společnost AIREKA, s více než půl stoletím zkušeností v průmyslové automatizaci, přináší inovativní řešení v pneumatice a chlazení. BIBUS nabízí pokročilé technologie AIREKA v produktech jako jsou chladiče, kompletní řešení chlazení rozvaděčů, vzduchové zesilovače, speciální trysky pro čištění a vzduchové nože.

Rádi bychom Vám představili nového dodavatele v oblasti automatizace a pneumatiky. Se společností AIREKA můžeme nově nabídnout chladiče na principu Vortexových trubic, které nabízejí efektivní řešení chlazení vzduchem, kompletní řešení pro chlazení rozvaděčů stlačeným vzduchem, vzduchové zesilovače průtoku, vzduchové nože s maximálním účinkem díky Coanda efektu, speciální trysky pro čištění senzorů a fotobuněk. Naše nová řada produktů splňuje nejvyšší standardy výkonu a spolehlivosti. Díky intuitivnímu designu a snadné instalaci jsou tyto produkty ideálním řešením pro zvýšení efektivity a bezpečnosti ve vašich průmyslových aplikacích.

.

Kontakt

BIBUS s.r.o.

Vídeňská 125, 619 00 Brno, Česká republika
Telefon: 547 125 300
Fax: 547 125 310

Email: bibus@bibus.cz

Web: https://www.bibus.cz/

 

 

 

Kontakt

Manažer produktu

Zdeněk Kyjovský
Tel. +420-547 125 312
kyjovsky@bibus.cz

Prodejní technik

Libor Gajdušek
Tel. +420-547 125 332
gajdusek@bibus.cz

Přihlášení k odběru

Pro získání informací o nejnovějších trendech a vývoji v oblasti mechatroniky, pneumatiky, hydrauliky a environmentální techniky, můžete snadno odebírat náš newsletter, který vám bude periodicky zasílán na vámi poskytnutou mailovou adresu.

Chcete-li se dozvědět více, stačí jednoduše vyplnit kontaktní formulář a začít přijímat náš newsletter.

Archiv novinek

Na tomto odkazu naleznete archiv všech novinek v minulosti.