Watt Drive

Motory s převodovkou Watt Drive

Watt Drive nabízí kompletní program elektrických, elektronických a mechanických pohonných technologií ve formě katalogových řešení i zákaznických provedení.

WATT DRIVE, společnost spolupracující s celosvětově jedním z největších producentů elektromotorů, WEG, se specializuje na výrobu převodovek a elektropřevodovek pro průmyslové, zemědělské a stavební odvětví. Jejich komplexní řešení pohonů zahrnuje nejen nabídku vhodného typu pohonu, ale také řešení celkových pohonových uzlů, od napájení a regulace frekvence, až po spojky a řemenice. Společnost je známá pro svou velkou flexibilitu, nabízí výrobu speciálních převodovek dle potřeb zákazníka a garantuje bezporuchový provoz s vysokou životností. Její vlastní konstrukční středisko umožňuje vývoj speciálních převodovek pro specifické potřeby zákazníka.

WATT DRIVE spolupracuje v Česku se společností BIBUS s.r.o., která pro své zákazníky nabízí profesionální technickou pomoc při identifikaci nejvhodnějšího typu pohonu pro danou aplikaci.

Motory s převodovkou Watt Drive

Kontakt

BIBUS s.r.o.

Vídeňská 125, 619 00 Brno, Česká republika
Telefon: 547 125 300
Fax: 547 125 310

Email: bibus@bibus.cz

Web: https://www.bibus.cz/

 

 

 

Kontakt

Manažer produktu

Lukáš Göbel
Tel. +420-547 125 330
gobel@bibus.cz

Prodejní technik

Benjamín Faltus
Tel. +420-547 125 325
faltus@bibus.cz

Přihlášení k odběru

Pro získání informací o nejnovějších trendech a vývoji v oblasti mechatroniky, pneumatiky, hydrauliky a environmentální techniky, můžete snadno odebírat náš newsletter, který vám bude periodicky zasílán na vámi poskytnutou mailovou adresu.

Chcete-li se dozvědět více, stačí jednoduše vyplnit kontaktní formulář a začít přijímat náš newsletter.