Motory WEG pro ATEXMotory WEG pro výbušná prostředí

Společnost WEG jako přední světový výrobce energeticky účinné pohonné techniky dobrovolně nabízí asynchronní motory pro výbušná prostředí řady W22Xd s vyšší výkonnostní třídou, než je stanoveno, které odpovídají klasifikačním standardům IE až do třídy energetické účinnosti IE4 včetně.

Tato řada, která kombinuje spolehlivou ochranu proti výbuchu s maximální účinností, je nyní jednou z energeticky nejúčinnějších dostupných řad. Zejména v energeticky náročných průmyslových odvětvích jako je chemický průmysl, ropný a plynárenský nebo těžební průmysl, kde v obrovských závodech s někdy až několika tisíci motory často probíhá nepřetržitý provoz, je pro snižování provozních nákladů a emisí CO2 energetická účinnost rozhodujícím faktorem. Náklady na energii pro elektromotory představují v závislosti na příslušné aplikaci 95–97 % nákladů životního cyklu. To znamená, že investice do energeticky účinné techniky mají velmi rychlou návratnost. Díky nízkým provozním nákladům mohou společnosti používající motory pro výbušná prostředí řady W22Xd ve srovnání s konvenčním řešením snížit své náklady o 20–40 %.

Kontakt

BIBUS s.r.o.

Vídeňská 125, 619 00 Brno, Česká republika
Telefon: 547 125 300
Fax: 547 125 310

Email: bibus@bibus.cz

Web: https://www.bibus.cz/

 

 

 

Kontakt

Manažer produktu

Jaroslav Salajka
Tel. +420-547 125 304
salajka@bibus.cz

Prodejní technik

Benjamín Faltus
Tel. +420-547 125 325
faltus@bibus.cz

Přihlášení k odběru

Pro získání informací o nejnovějších trendech a vývoji v oblasti mechatroniky, pneumatiky, hydrauliky a environmentální techniky, můžete snadno odebírat náš newsletter, který vám bude periodicky zasílán na vámi poskytnutou mailovou adresu.

Chcete-li se dozvědět více, stačí jednoduše vyplnit kontaktní formulář a začít přijímat náš newsletter.

Archiv novinek

Na tomto odkazu naleznete archiv všech novinek v minulosti.