Kolejnicové systémy Movomech – Mechrail

Společnost Movomech uvedla jeřábový systém Mechrail na trh již před 30 lety a od té doby byl produktový sortiment neustále rozvíjen a rozšiřován v souladu s technologickým vývojem v průmyslu a potřebami zákazníků.
Bohaté zkušenosti v oboru a zaměření na bezpečnost, kvalitu a funkčnost v oblasti vývoje výrobků a kvality umožnily společnosti Movomech poskytovat vysoce kvalitní moderní profily jeřábového systému a také nejširší sortiment příslušenství.

MECHRAIL – lehký kolejnicový systém, snadný a chytrý způsob zdokonalení manipulačních operací!

Mechrail™ je profesionální hliníkový jeřábový systém, který zlepšuje pracovní prostředí jak u předních světových výrobců automobilů, tak v servisních dílnách i v průmyslových společnostech ve většině odvětví. Díky širokému sortimentu příslušenství existuje bezpočet možností, jak přizpůsobit jeřábový systém každému pracovišti nebo požadavku.

Minimální valivý odpor je jistotou skvělé ergonomie

Hliníkové profily byly navrženy pro maximální pevnost a torzní tuhost a v kombinaci s velmi nízkou vlastní hmotností se systém Mechrail stal velmi snadno použitelným a ergonomickým pojezdovým systémem. Tažná síla při rozjezdu i valivý odpor, se kterými se obsluha při manipulaci setkává, patří mezi absolutně nejnižší na trhu. Vozíky mají vysoce odolné hliníkové tělo a jsou vybaveny snadno se pohybujícími plastovými kolečky s vysoce kvalitními ložisky. Nosnost systému je do 1000 kg.
Jeřábový systém je také možno vybavit elektrickými nebo pneumatickými pohonnými jednotkami Movomech Powerdrive pro vícesměrný pohon.

Rozšiřitelné a bezúdržbové profily

Jeřábové systémy Mechrail mají snadnou instalaci a lze je podle potřeby rozšířit nebo doplnit. Profily jsou samozřejmě eloxované a bezúdržbové. K dispozici je řada alternativních závěsných systémů pro různé stavební konstrukce. Jeřábový systém může být namontován buď přímo na stropní konstrukci, nebo je možno provést montáž na ocelovou konstrukci.

Profily lze zvětšovat pomocí unikátní spojovací technologie. Systém lze snadno rozšířit i doplnit. Štěrbiny umístěné na stranách profilů LHB a AHB zjednodušují montáž nejrůznějších příslušenství. Takto lze vytvářet elegantní individuální řešení za nízké náklady. Profily jsou samozřejmě anodizované a zcela bezúdržbové.

Lehký profil PHB je speciálně určen pro rychlou manipulaci s lehkými hmotnostmi. Hliníková kolejnice vykazuje vynikající tuhost vzhledem k extrémně nízké vlastní hmotnosti. Nízká hmotnost a pojízdné kladky montované s válečkovými ložisky zajišťují, že PHB jeřáby lze rychle, ale jemně přemísťovat i při intenzivních a opakovaných manipulacích.

 

Nové profily 2018

Od podzimu 2018 jsou v sortimentu nabízeny dvě nové profilové řady AHB140 a AHB190.

Kontakt

Manažer produktu

Martin Báča
Tel. +420-547 125 320 
Mob. +420-604 209 234
baca@bibus.cz

Prodejní technik

Ondřej Gazda
Tel. +420-547 125 305
Mob. +420-775 035 055
gaz@bibus.cz