ATEX - komponenty do výbušného prostředí

V současnosti roste na trhu poptávka po komponentech, které mohou pracovat v oblastech s nebezpečím výbuchu. Společnost BIBUS s.r.o. nabízí širokou škálu řešení použitelných v zónách ATEX. Nabízíme komponenty v oblasti výkonové hydrauliky, mechatroniky a pneumatiky.

V oblasti mechatroniky nabízíme snímače tlaku od společnosti SUCO a ESI, převodové motory a převodovky ROSSI, jazýčkové senzory ELOBAU, motory WEG a lineární aktuátory.

V oblasti pneumatiky nabízíme jednotky na úpravu vzduchu, ventily a ventilové terminály, krokové motory, membránová čerpadla Yamada / YTS, pneumatické motory, hydromotory SAUER DANFOS, motory GAST, rotační přívody DEUBLIN a spojky pro přenos krouticího momentu.

Celá řada prvků hydraulických systémů je určena a certifikována do prostředí s nebezpečím výbuchu. Patří sem například vzduchem poháněná čerpadla (Heypac), ventily modulové (Argo Hytos) i kartušové (Sun hydraulics), chladiče oleje (ASA Hydraulik), nebo kyvné hydromotory (ECKART), rotační hydromotory (Danfoss) a pod.

Každý z těchto produktů má v souladu se směrnicí ATEX příslušné certifikáty požadované v zóně Ex.

Naše komponenty poskytují to nejdůležitější v oblasti ATEX, což je bezpečnost, kvalita, vysoká účinnost a spolehlivost.

Kontakt

sekretariát

Tel. +420-547 125 300
bibus@bibus.cz