Flexotisk a hlubotisk

Flexotisk je technikou konvexního tisku, který je prováděn pomocí elastických tiskařských forem a tekutých rychleschnoucích barev. Tiskařské formy jsou vyrobené nejčastěji z polymeru nebo z gumy, proto flexografický tisk umožňuje potisk na nerovném podloží, díky čemuž je to nejuniverzálnější tiskařská metoda.

Naše řešení jsou odpovědí na problémy trápící již mnoho let náročné uživatele, a to složité systémy čerpání kapalin používaných u flexotisku. V naší nabídce máme kompresory od firmy YTS navržené speciálně k použití ve flexotisku a hlubotisku.

Spolehlivost, dlouhá životnost, odolnost proti ušpinění a ochrana před zaseknutím vzduchového ventilu v prostřední poloze, to jsou hlavní přednosti kompresorů YTS. Kromě toho zaručují konstantní rychlost proudění při nepřetržitém provozu 24 hodin denně.

Srdcem vzduchového kompresoru YTS s dvojitou membránou je technologie ventilů s uživateli potvrzenou vysokou spolehlivostí a dlouhou životností. Série NDP využívá jediný vzduchový ventil na trhu nevyžadující mazání, s patentovanou konstrukcí C-Spool, zaručující pokaždé správné přepínání a znemožňující zaseknutí ventilu v mrtvém bodě. Vzduchový ventil od firmy YTS je vždy umístěn vně čerpadla, díky čemuž je snadno přístupný. Všechny provozní díly jsou navíc vyměnitelné, což vylučuje nutnost nákupu drahých soustav vzduchových ventilů.