Sport a wellness

Rostoucí popularita aktivního a zdravého životního stylu má za následek dynamický vývoj v oblasti výroby sportovního zařízení a pomůcek. Od sportovního vybavení se vyžaduje, aby vhodná a ergonomická konstrukce umožňovala uživateli dosažení nejlepších výkonů.

Nabízíme Vám produkty, které mohou mít uplatnění ve sportovních zařízeních, jako jsou regulátory rychlosti, elastomerové tlumiče a hydraulické tlumiče značky ACE. Tyto komponenty umožňují navýšení užitné hodnoty sportovních a fitness potřeb.

Plynové pružiny od firmy Bansbach easylift se využívají při nastavení sklonu a výšky lavic ke cvičení. Používají se také u pohyblivých dílů strojů k silovému cvičení a pomáhají při jejich spouštění nebo zvedání.

Naše produkty najdou uplatnění nejen ve vybavení posiloven, ale také v salónech krásy a wellness. Plynové pružiny Bansbach easylift se zde nejčastěji používají jako součásti masážních křesel, opěradel, stolů a stolků, podnoží, skříněk, kde pomáhají při manipulaci a usnadňují nastavení. Plynové pružiny se také používají v soláriích pro otvírání a zavírání.

Dmychadla s bočními kanály ESAM se používají ve vířivkách, ke vzduchové masáži. Stejná dmychadla najdou uplatnění například v aquaparcích, bazénech nebo termálních koupalištích.