BIBUS myslí na životní prostředí

BIBUS myslí na životní prostředí

Naše společnost se rozhodla přejít k používání dřevěných palet z recyklovaného materiálu a tím snížit svůj dopad na životní prostředí.

Hlavním důvodem tohoto rozhodnutí je ekologická odpovědnost společnosti BIBUS s.r.o. k ochraně přírody a snižování negativních dopadů na životní prostředí. Používání plastových palet představuje významný ekologický problém, protože jsou často vyráběny z neobnovitelných surovin a jejich používání způsobuje značné množství odpadu, který je obtížné recyklovat. Dřevěné palety z recyklovaného materiálu naopak představují ekologickou a udržitelnou alternativu.

Využívání dřevěných palet z recyklovaného materiálu je dalším krokem společnosti BIBUS s.r.o. k udržitelnému podnikání a ochraně životního prostředí. Tímto způsobem budeme moci snížit naši ekologickou stopu a přispět k ochraně planety pro budoucí generace.

Doufáme, že tento krok inspiruje i další společnosti k přijímání udržitelných rozhodnutí, které pomohou chránit naši planetu.

Kontakt

BIBUS s.r.o.

Vídeňská 125, 619 00 Brno, Česká republika
Telefon: 547 125 300
Fax: 547 125 310

Email: bibus@bibus.cz

Web: https://www.bibus.cz/

 

 

Kontakt

Marketing

Michal Hlavina
Tel. +420-547 125 311
hlavina@bibus.cz

Přihlášení k odběru

Pro získání informací o nejnovějších trendech a vývoji v oblasti mechatroniky, pneumatiky, hydrauliky a environmentální techniky, můžete snadno odebírat náš newsletter, který vám bude periodicky zasílán na vámi poskytnutou mailovou adresu.

Chcete-li se dozvědět více, stačí jednoduše vyplnit kontaktní formulář a začít přijímat náš newsletter.