FMS segFORCE

Segmentový měřící válec FMS-segFORCE

Chcete měřit napětí jednotlivých paralelních řezů ve vaší řezačce / převíječce? Vidět profil napětí v celé šířce materiálu?
Pak je pro vás správným řešením flexibilní segmentový měřicí válec FMS-segFORCE

FMS-segFORCE, první segmentový válec pro měření tahu na světě. Nezávislé snímače síly monitorují napětí napříč pásem až v 50 měřicích bodech a poskytují tak profil napětí pro celou šířku pásu. Tímto způsobem dokáže odhalit i ty nejmenší odchylky napětí mezi jednotlivými segmenty. 

Měřicí válec FMS-segFORCE je vybaven pevnou osou, na které jsou umístěny jednotlivé pohyblivé segmenty. Každý segment se skládá ze snímače síly, integrovaného měřicího zesilovače a válečkového ložiska s rotujícím pláštěm. Tyto segmenty jsou pneumaticky zajištěny prostřednictvím centrálního přívodu vzduchu. Speciální adhezní povlak na povrchu segmentů válce FMS-segFORCE zvyšuje tření mezi válcem a materiálem, díky tomu se jednotlivé segmenty otáčejí i při nízkém napětí pásu.

Válec je na obou stranách spojen s rámem stroje prostřednictvím bočních držáků, které rovněž obsahují veškerou elektroniku, plně chráněnou před nečistotami a dalšími vlivy prostředí. Připojení k síti Ethernet (PROFINET nebo jiné) umožňuje přenos dat do počítače nebo hlavní řídicí jednotky stroje. Vlastní software FMS umožňuje přehledné odečítání naměřených hodnot napětí, které se zaznamenávají pro účely analýzy a optimalizace. Intuitivní uživatelské rozhraní umožňuje snadnou konfiguraci válce.

Kontakt

BIBUS s.r.o.

Vídeňská 125, 619 00 Brno, Česká republika
Telefon: 547 125 300
Fax: 547 125 310

Email: bibus@bibus.cz

Web: https://www.bibus.cz/

 

 

 

Kontakt

Manažer produktu

Martin Báča
Tel. +420-547 125 320 
baca@bibus.cz

Prodejní technik

Zdeněk Kyjovský
Tel. +420-547 125 312
kyjovsky@bibus.cz

Přihlášení k odběru

Pro získání informací o nejnovějších trendech a vývoji v oblasti mechatroniky, pneumatiky, hydrauliky a environmentální techniky, můžete snadno odebírat náš newsletter, který vám bude periodicky zasílán na vámi poskytnutou mailovou adresu.

Chcete-li se dozvědět více, stačí jednoduše vyplnit kontaktní formulář a začít přijímat náš newsletter.