Převodovky Watt Drive – Klíč k maximální efektivitě a flexibilitě

Osvědčené řešení pro váš průmyslový podnik – převodovky Watt Drive. Spolehněte se na naše pokročilé technologie pro bezproblémový chod vašich aplikací.

Výběr správné pohonné technologie je zásadní pro účinnost a spolehlivost průmyslových aplikací. Převodovky Watt Drive jsou ztělesněním robustnosti a vysoké geometrické přesnosti, navržené tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším průmyslovým požadavkům. Díky pokročilé 3D konstrukci v kombinaci s MKP analýzou, poskytují tyto převodovky vynikající nosnost a optimální valivý kontakt, což zajišťuje maximální výkon i v kompaktních rozměrech.

Modulární design umožňuje přizpůsobení každé konkrétní aplikaci, což zvyšuje flexibilitu a snižuje potřebu prostoru pro instalaci. Naše technické specifikace zahrnují široký rozsah výkonů od 0,12 kW do 90 kW a kroutících momentů až do 20 000 Nm, což umožňuje jejich využití v různých průmyslových odvětvích.

Převodovky Watt Drive jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají spolehlivost, efektivitu a adaptabilitu v jednom balení.

Kontakt

BIBUS s.r.o.

Vídeňská 125, 619 00 Brno, Česká republika
Telefon: 547 125 300
Fax: 547 125 310

Email: bibus@bibus.cz

Web: https://www.bibus.cz/

 

 

Kontakt

Manažer produktu

Lukáš Göbel
Tel. +420-547 125 330
gobel@bibus.cz

Prodejní technik

Benjamín Faltus
Tel. +420-547 125 325
faltus@bibus.cz

Přihlášení k odběru

Pro získání informací o nejnovějších trendech a vývoji v oblasti mechatroniky, pneumatiky, hydrauliky a environmentální techniky, můžete snadno odebírat náš newsletter, který vám bude periodicky zasílán na vámi poskytnutou mailovou adresu.

Chcete-li se dozvědět více, stačí jednoduše vyplnit kontaktní formulář a začít přijímat náš newsletter.

Archiv novinek

Na tomto odkazu naleznete archiv všech novinek v minulosti.