Nové vlnovcové spojky R+W řady BX pro náročné aplikaceNové vlnovcové spojky R+W pro náročné aplikace

Vlnovcová spojka řady BX s přírubovým připojením, speciálně navržená pro náročné aplikace, vyznačující se kompaktní konstrukcí a mimořádně hladkým chodem.

Spojka BX1/100 od společnosti R+W šetří místo díky přímému přírubovému připojení na obou koncích.  V této aplikaci je namontována na otočný válec, který se ovládá s omezeným úhlovým zdvihem +/-50° namísto plných otáček.  Systém dynamometru, který při zkouškách klade brzdný odpor, má obrovský moment setrvačnosti přibližně 2 350 kg-m^2 včetně příruby spojky.  Díky svým vynikajícím charakteristikám torzní tuhosti vykazuje spojka v těchto extrémních podmínkách silnou odolnost vůči změnám rychlosti a směru. 

Při maximální frekvenci 20 Hz spojka účinně zvládá kmitání a vibrace, přičemž je trvale fixována a otáčena hydraulickým pohonem.  To umožňuje komplexní testování výkonu a spolehlivosti v různých provozních podmínkách.
 

.

Kontakt

BIBUS s.r.o.

Vídeňská 125, 619 00 Brno, Česká republika
Telefon: 547 125 300
Fax: 547 125 310

Email: bibus@bibus.cz

Web: https://www.bibus.cz/

 

 

 

Kontakt

Manažer produktu

Radek Adam
Tel. +420-547 125 322
adam@bibus.cz

Prodejní technik

Petra Staňková
Tel. +420-547 125 318
stankova@bibus.cz

Přihlášení k odběru

Pro získání informací o nejnovějších trendech a vývoji v oblasti mechatroniky, pneumatiky, hydrauliky a environmentální techniky, můžete snadno odebírat náš newsletter, který vám bude periodicky zasílán na vámi poskytnutou mailovou adresu.

Chcete-li se dozvědět více, stačí jednoduše vyplnit kontaktní formulář a začít přijímat náš newsletter.

Archiv novinek

Na tomto odkazu naleznete archiv všech novinek v minulosti.