Jeřábové systémy

Lehký a ergonomický pohyb podél os x/y
Mechrail™ je profesionální hliníkový jeřábový systém, který zlepšuje pracovní prostředí u předních světových výrobců automobilů, stejně jako ve výrobních prostorách a skladech průmyslových podniků ve většině odvětví. Je navržen tak, aby splňoval nejpřísnější požadavky trhu na (dostupnost, bezpečnost a ergonomii manipulace). Systém se skládá z extrudovaných hliníkových profilů, na kterých jsou namontovány vozíky, závěsy a další příslušenství. Tyto profily umožňují flexibilní pohyb podél os x/y při manipulaci.

Minimální valivý odpor je jistotou skvělé ergonomie

Hliníkové profily byly navrženy pro maximální pevnost a torzní tuhost a v kombinaci s velmi nízkou vlastní hmotností se systém Mechrail stal velmi snadno použitelným a ergonomickým pojezdovým systémem. Tažná síla při rozjezdu i valivý odpor, se kterými se obsluha při manipulaci setkává, patří mezi absolutně nejnižší na trhu. Vozíky mají vysoce odolné hliníkové tělo a jsou vybaveny snadno se pohybujícími plastovými kolečky s vysoce kvalitními ložisky. Nosnost systému je do 1000 kg.
Jeřábový systém je také možno vybavit elektrickými nebo pneumatickými pohonnými jednotkami Movomech Powerdrive pro vícesměrný pohon.

Rozšiřitelné a bezúdržbové profily

Jeřábové systémy Mechrail mají snadnou instalaci a lze je podle potřeby rozšířit nebo doplnit. Profily jsou samozřejmě eloxované a bezúdržbové. K dispozici je řada alternativních závěsných systémů pro různé stavební konstrukce. Jeřábový systém může být namontován buď přímo na stropní konstrukci, nebo je možno provést montáž na ocelovou konstrukci.

Profily lze zvětšovat pomocí unikátní spojovací technologie. Systém lze snadno rozšířit i doplnit. Štěrbiny umístěné na stranách profilů LHB a AHB zjednodušují montáž nejrůznějších příslušenství. Takto lze vytvářet elegantní individuální řešení za nízké náklady. Profily jsou samozřejmě anodizované a zcela bezúdržbové.

Lehký profil PHB je speciálně určen pro rychlou manipulaci s lehkými hmotnostmi. Hliníková kolejnice vykazuje vynikající tuhost vzhledem k extrémně nízké vlastní hmotnosti. Nízká hmotnost a pojízdné kladky montované s válečkovými ložisky zajišťují, že PHB jeřáby lze rychle, ale jemně přemísťovat i při intenzivních a opakovaných manipulacích.

Kontakt

Manažer produktu

Martin Báča
Tel. +420-547 125 320 
baca@bibus.cz

Prodejní technik

Petra Staňková
Tel. +420-547 125 318
stankova@bibus.cz