Výložníkové jeřáby

Sloupové a stěnové výložníkové jeřáby pro různé manipulační potřeby 

Řada ergonomických výložníkových jeřábů Movomech zahrnuje řadu stěnových a sloupových výložníkových jeřábů a také kompletní zvedací jednotky s integrovanými zvedacími zařízeními – balancery, řetězové kladkostroje nebo vakuové manipulátory. Některé typy sloupových jeřábů lze dodat také s mobilní základnou pro snadné přemístění na různá pracoviště.

MECHCRANE™ LPS APS

Jeřáby s velkým potenciálem

Mechcrane zahrnuje rozsáhlou řadu flexibilních jeřábů pro montáž na sloup nebo stěnu. Jeřáby lze vybavit širokou řadou zvedacích zařízení. Nosnosti do 250 kg a standardní provozní rozsahy do 5 metrů umožňují přizpůsobení jeřábů téměř všem požadavkům a prostředím.

Základem konstrukce ramen jeřábu jsou kolejnicové profily z programu kolejnicového systému Mechrail. Tímto způsobem vzniká široká řada standardního příslušenství, přičemž tvar profilů umožňuje montáž různého doplňkového vybavení. Profily jsou samozřejmě anodizované a bezúdržbové.

Modelová řada Mechcrane zahrnuje také řadu kloubových jeřábů v různých velikostech. Některé verze zahrnují integrovaný řetězový zvedák. Zvedák je namontován na zadním konci vnějšího ramene, což minimalizuje úsilí při otáčení a usnadňuje manipulaci v celé pracovní oblasti včetně oblasti blízko sloupu.

MOBIARM™

Flexibilní mobilní jeřáb s výložníkem pro všechny typy zdvihání

MobiArm™ je ergonomický kloubový jeřáb s výložníkem, který lze přizpůsobit každému pracovišti, s dosahem až 4 metry a výškově nastavitelným podlahovým sloupem. 
Flexibilní konstrukce jeřábu MobiArm™ je kombinována se zvedacím zařízením podle vašeho výběru. Po přidání mobilní plošiny můžete zařízení MobiArm™ snadno přemisťovat mezi různými pracovišti - postačí k tomu obyčejný ruční paletový vozík!

MECHLINE PRO CRANE™

Kloubový jeřáb s integrovaným pneumatickým vyvažovačem
Mechline Pro Crane™ - spojením plynulosti vyvažovacího zařízení Mechline Pro™ s univerzálností kloubového jeřábu jsme vytvořili flexibilní řešení zdvihu pro mnoho různých průmyslových odvětví.

Mobilní plošina pro neomezenou flexibilitu
Jeřáb Mechline Pro Crane™ lze díky dosahu až 4 metry a výškově nastavitelnému podlahovému sloupu přizpůsobit každému pracovišti. Přidejte mobilní plošinu a můžete jeřáb Mechline Pro Crane™ snadno přemisťovat mezi různými pracovišti - postačí k tomu obyčejný ruční paletový vozík!

Integrovaný přívod vzduchu
Přívod vzduchu je integrován do zvedacího ramene a umožňuje přivádět vzduch do připojeného pneumatického koncového efektoru. Výložníkový jeřáb je elektricky pozinkovaný a bezúdržbový. Stejně jako u původního manipulátoru Mechline Pro™ lze navíc nabídnout různé pneumatické konfigurace.

Kontakt

Manažer produktu

Martin Báča
Tel. +420-547 125 320 
baca@bibus.cz

Prodejní technik

Petra Staňková
Tel. +420-547 125 318
stankova@bibus.cz