Ergonomické uchopovací systémy

Naše série manipulátorů SAPELEM nabízí nepřekonatelnou přesnost a spolehlivost. Navržené pro různé průmyslové aplikace, zajišťují tyto manipulátory hladké a efektivní manipulaci s materiálem, bez ohledu na jeho váhu nebo velikost. Jednoduchost manipulátorů SAPELEM umožňuje různé konfigurace. Systém lze stejně snadno použít v malém a středním podniku nebo ve velkém průmyslovém areálu, v centru výroby nebo logistiky. Systém je navržen tak, aby zvedal všechny typy břemen až do hmotnosti 300 kg.

ZE'Solution

Intuitivní ergonomický manipulátor, který je navržen pro různorodé průmyslové aplikace. Díky své flexibilní konstrukci a snadnému ovládání je ideálním řešením pro přesné a bezpečné manipulace s různými náklady. Vyznačuje se rozsahem nosnosti od 50 do 300 kg a pracovním rádiusem od 2,5 do 4,7 metru.

ZE'Solution-M

Moderní manipulační systém, který je snadno integrovatelný a intuitivní. Tento produkt, označovaný jako Hoist 4.0, je robustní a přesný. Poskytuje bezpečné komunikační protokoly a je navržen tak, aby podporoval průmysl 4.0 s možností nastavení pomocí aplikace a zpětné vazby. Nosnost je od 50 do 150 kg.

Kontakt

Manažer produktu

Martin Báča
Tel. +420-547 125 320 
baca@bibus.cz

Prodejní technik

Petra Staňková
Tel. +420-547 125 318
stankova@bibus.cz