Manipulační vozíky Pronomic

Lift & Drive je zvedací vozík s ergonomickou konstrukcí, který zjednodušuje manipulaci, zvedání a přepravu zboží. Zvedací vozík může být vybaven různými druhy nosných prvků, například nosnou plošinou, trnem, vidlicí, nástrojem pro stlačování, obracečkou nebo prvky upravenými podle požadavku zákazníka a může přepravovat břemena až do hmotnosti 225 kg. Zboží se umístí na nosný prvek a stisknutím tlačítek na dálkovém ovladači se nosný prvek přemístí do požadované výšky. Zvedací vozík je napájen z dobíjecích baterií. Je vhodný k použití ve skladech, lékárnách, výrobních závodech apod.

Modulární systém

Zvedací vozíky Lift & Drive se skládají z několika komponent. To umožňuje rychlou konfiguraci dle požadavků zákazníka (např. různá šíře rámu s kolečky, výška sloupu dle požadovaného zdvihu atd.). Vozíky mohou být doručeny ve smontovaném či demontovaném stavu.

Jednoduchá obsluha

Díky kolečkům, která lze zablokovat ve směru jízdy, a kompaktním vnějším rozměrům, jsou vozíky Pronomic vhodné k použití i ve stísněných prostorech a uličkách. Také nastavení řídítek podle výšky postavy obsluhy vozíku je velmi snadné a rychlé. Zajištění vozíku proti pohybu během nakládání a vykládání je umožněno pomocí nohou ovládané centrální brzdy.

Jednoduchý servis

Standardní vyměnitelné komponenty zvedacího vozíku poskytují nejlepší možnou servisní údržbu. Baterie včetně elektroniky jsou jednoduše dosažitelné skladem u výrobce.

Jednoduchá a bezpečná technologie

Velká variabilita zvedacího prvku, jako například plošiny s vestavěnou digitální váhou, nastavitelné vidlice, rozpínací trny a další dělají vozíky Pronomic velmi flexibilní . Elektricky ovládaný zvedací prvek je napájen z baterií, které můžete dobíjet přes noc. V případě potřeby vícesměnného provozu je možné baterii během minuty vyměnit za druhou, nabitou. K ochraně před zraněním je ve zdvihacím sloupu použita bezpečností mechanická matice , která nedovolí přimáčknutí končetin mezi zvedací prvek a rám s kolečky nebo převrácení vozíku při nárazu plošiny na cizí předmět.

Kontakt